Meer

GeneCoach Professional

Wil jij meer begeleiding bij de adviezen die jij in jouw DNA plan krijg? Neem dan contact op met één van onze GeneCoach Professionals.

Wat doet een GeneCoach Professional?

Een GeneCoach Professional is gespecialiseerd in het vertalen van jouw rapport naar gericht advies aan jou. Een GeneCoach Professional kan jou, naast de persoonlijke adviezen die jij van ons krijgt, verder begeleiden om jouw doel te behalen. GeneCoach heeft een netwerk van behandelaars met kennis van onze DNA plannen, deze behandelaars tref je op deze pagina.

Onze GeneCoach Professionals

A
Praktijk 2c, Caroline van den Berg e-mail: info@praktijk-2c.nl
adres: Kerkdijk 2,3791 VL Achterveld
Kicha Praktijk voor Natuurgeneeskunde, Kick van Oosten e-mail: info@kicha.nl
adres: Hessenweg 142, 3791 PM Achterveld
Leef Bewust Amersfoort, Acacia Falkena e-mail:leefbewust033@gmail.com
adres: Hinderstein 11, 3813 RL Amersfoort
Insight, Marijke van Dellen e-mail:marijke@insight-online.nl
adres: R.J.H. Fortuynstraat 163,1019 WK Amsterdam
Omniël, Hermien Remmelink e-mail: omniel@outlook.com
adres: Ilperveldstraat 68,1024 PJ Amsterdam
Helden Health, Wout van Helden e-mail:wout@heldenhealth.nl
adres: Westerstraat 260-HS, 1015 MT Amsterdam
Integraal Coaching, Nicky van Kammen e-mail:info@integraalcoaching.nl
adres: Nieuwe Keizersgracht 23 1018 VA Amsterdam
Puretrition, Jolanda Scheper - Pijpers e-mail:info@puretrition.nl
adres: Singelpassage 6a, 9401 JC Assen
B
Schreuder Natuurgeneeswijzen, Jeroen Schreuder e-mail:info@schreuder-natuurgeneeswijzen.nl
adres: Nieuw Baarnstraat 45,3743 BP Baarn
Vrouwenpoli Boxmeer, Barbara Havenith b.havenith@vrouwenpoliboxmeer.nl
adres: Gerard Doustraat 4, 5831 CC Boxmeer
Gezonder Beter Praktijk, Chantelle Kompier e-mail:info@gezonderbeter.nl
adres: Lange Weide 194, 4827 MC Breda
Braintherapie, Marlène Potjer-Scholten e-mail: marlene@braintherapie.nl
adres: Singel 1/z, 1402 NN Bussum
D
Neurovisie, Jannemieke van Donkelaar e-mail: neurovisie@gmail.com
adres: Waddenzeestraat 3, 1784 VA Den Helder
Trede BV, e-mail: info@trede-ngc.nl
adres: Papeterspad 7, 3311 WT Dordrecht
Puretrition, Jolanda Scheper - Pijpers e-mail:info@puretrition.nl
adres: Rijksweg 62, 7984 NE Dieverbrug
E
Geheel de Mens, Eveline van der Wel e-mail: info@geheeldemens.nl
adres: Romuluslaan 51, 5631 JT Eindhoven
Gezonde Shop, Rinno Heidstra e-mail: info@gezondeshop.nl
adres: Gaffelhoek 31, 7546 MT Enschede
G
OsteoVitaal, Anne-Ruurd Hoogeveen e-mail: info@osteovitaal.nl
adres: Dolomietstraat 58 9743 VD Groningen
Puretrition, Jolanda Scheper - Pijpers e-mail:info@puretrition.nl
adres: Boterdiep 30, 9712 LP Groningen
H
For Balance, Jeroen de Haas e-mail:info@orthomoleculaire-therapie.nl
adres: Hospeslaan 62 2015 GL Haarlem
Orthobalance, Debby Beck - Pex e-mail:info@ortho-balance.nl
adres: Kievitweg 52 7971 DD Havelte
Praktijk Angelique Duijn, Angelique Duijn e-mail: angeliqueduijn@ziggo.nl
adres: Framboos 4 7559 RL Hengelo Ov
AAratio de Praktijk, Patricia Gaasenbeek e-mail: aaratio@planet.nl
adres: Kapittelweg 2 1216 JE Hilversum
Neurotherapie Centrum Hilversum, Guusje Roozemond e-mail: g.roozemond@neurotherapie.nl
adres: Vaartweg 180 1217 SZ Hilversum
L
Praktijk voor TotaalBalans, Carla Huisken e-mail:info@carlahuisken.nl adres: P. Langendijkstraat 5, 8914 AE Leeuwarden
Levend & Wel, Gerdi ter Heegde e-mail: gerdi@levendenwel.nl adres: Vrijhoef 50, 3833 HX Leusden
N

XS2mind e-mail:info@xs2mind.nl
adres: Erfstede 4, 3431 KH Nieuwegein
Praktijk Blaauw, Jan Blaauw e-mail:info@praktijkblaauw.nl adres: Cronjestraat 1, 6543 MK Nijmegen
Natuurgeneeskunde Nijmegen, Christa Tromp - Willemsen e-mail: info@natuurgeneeskundenijmegen.nl adres: Weezenhof 2058, 6536 JP Nijmegen
O

Praktijk Asem, Ester van Grootheest e-mail:info@praktijkasem.nl
adres: Haarweg 21, 3959 AM Overberg
P

Praktijk Giphart, Wim Giphart e-mail:info@praktijkgiphart.nl
adres: Zaan 12, 2641 SX Pijnacker
Cellcare Health Centre, e-mail info@cellcare.nl
adres: Midden Engweg 43, 3882 TS Putten
R

Vita Vita, Corinne van Dijkhuizen e-mail:corinne@vitavita.nl
adres: Statenweg 34, 3039 JC Rotterdam
S

New Health Centre, Emrik Suichies e-mail:administratie@newhealthcentre.com
adres: Kleinzand 151 8601 BG Sneek
U

De Keuzeboom, Jolly & Peter Neuteboom e-mail: info@dekeuzeboom.nl
adres: Bieslook 62, 1422 RR Uithoorn
V

Praktijk voor additieve geneeswijzen, Karin M. Paling e-mail: info@karinpaling.nl adres: Dorpstraat 173A 5504 HE Veldhoven
Faro neuro & health center, Jan Karregat & Marjanne Laeven, e-mail: info@farohealthcenter.nl
adres: Papaverstraat 26B, 1131 HK Volendam
W

IKBalans, Ingrid Kriek e-mail: iecmkriek@gmail.com
adres: Oranje Nassaulaan 12, 2361 LC Warmond
Wellness aan de Zaan, Mariska van Unen e-mail:info@wellnessaandezaan.nl
adres: Noordeinde 53 1521 PB Wormerveer
Z
Passie voor Helen, Henny de Jong e-mail:info@hennydejong.nl
adres: Kwarts 49 3893 EE Zeewolde
Braindoc, Lynnette de Weijer e-mail:info@braindoc.nl
adres: Derde Stationsstraat 303 2718 AJ Zoetermeer
PentaPro, Martin Winkel e-mail:martin@PentaPro.nl
adres: Absrechtstraat 63 2729 AW Zoetermeer

Word een GeneCoach Professional

Ben jij behandelaar en heb je interesse om met GeneCoach te werken en een GeneCoach Professional te worden? Neem dan contact met ons op zodat wij je meer kunnen vertellen over de voorwaarden en inhoudelijke eisen.

Neem contact op