Meer

GeneCoach Professional

Wil jij meer begeleiding bij de adviezen die jij in jouw DNA plan krijgt? Neem dan contact op met één van onze Genecoach Professionals.

Wat doet een Genecoach Professional?

Een Genecoach Professional is gespecialiseerd in het vertalen van jouw rapport naar gericht advies aan jou. Een Genecoach Professional kan jou, naast de persoonlijke adviezen die jij van ons krijgt, verder begeleiden om jouw doel te behalen. Genecoach heeft een netwerk van behandelaars met kennis van onze DNA plannen, deze behandelaars tref je op deze pagina.

Onze GeneCoach Professionals

A
Praktijk 2c, Caroline van den Berg e-mail: info@praktijk-2c.nl
adres: Kerkdijk 2,3791 VL Achterveld
Kicha Praktijk voor Natuurgeneeskunde, Kick van Oosten e-mail: info@kicha.nl
adres: Hessenweg 142, 3791 PM Achterveld
Bruisend Brein, Belinda Herrewijn e-mail: belinda@depraktijk.biz
adres: Cornelis Geellaan 43, 2406 JE Alphen aan de rijn
Praktijk de Vijf elementen, Colinda van der Kraan e-mail: info@praktijkdevijfelementen.nl
adres: Koraalzwam 81, 2403 SR Alphen aan de rijn
Praktijk Natuurgeneeskunde Alkmaar, Els van Leeuwen e-mail: info@natuurgeneeskunde-alkmaar.nl
adres: Bergerweg 80 A, 1817 BK Alkmaar
In Balance , Karin Terwey e-mail: info@inbalance.nl
adres: Perzikstraat 8, 1326 GG Almere
Leef Bewust Amersfoort, Acacia Falkena e-mail:leefbewust033@gmail.com
adres: Hinderstein 11, 3813 RL Amersfoort
Allergie vrij leven, Jolande Bakkere e-mail: info@allergievrijleven.nl
adres: Bijlmerdreef 1169, 1103 TT Amsterdam
Insight, Marijke van Dellen e-mail:marijke@insight-online.nl
adres: R.J.H. Fortuynstraat 163,1019 WK Amsterdam
Omniël, Hermien Remmelink e-mail: omniel@outlook.com
adres: Ilperveldstraat 68,1024 PJ Amsterdam
Helden Health, Wout van Helden e-mail:wout@heldenhealth.nl
adres: Westerstraat 260-HS, 1015 MT Amsterdam
Integraal Coaching, Nicky van Kammen e-mail:info@integraalcoaching.nl
adres: Nieuwe Keizersgracht 23 1018 VA Amsterdam
Dierenkliniek Westerpark, Bas Peeters e-mail: info@dierenkliniekwesterpark.nl
adres: Spaarndammerstraat 26, 1013 SW Amsterdam
Puretrition, Jolanda Scheper - Pijpers e-mail:info@puretrition.nl
adres: Singelpassage 6a, 9401 JC Assen
B
Schreuder Natuurgeneeswijzen, Jeroen Schreuder e-mail:info@schreuder-natuurgeneeswijzen.nl
adres: Nieuw Baarnstraat 45,3743 BP Baarn
Praktijk BioBalans, Annemarie Noorlander e-mail: annemarie@praktijkbiobalans.nl
adres: Vossenweg 4, 6721 BN Bennekom
Vrouwenpoli Boxmeer, Barbara Havenith b.havenith@vrouwenpoliboxmeer.nl
adres: Gerard Doustraat 4, 5831 CC Boxmeer
Gezonder Beter Praktijk, Chantelle Kompier e-mail:info@gezonderbeter.nl
adres: Lange Weide 194, 4827 MC Breda
Braintherapie, Marlène Potjer-Scholten e-mail: marlene@braintherapie.nl
adres: Singel 1/z, 1402 NN Bussum

D
Neurovisie, Jannemieke van Donkelaar e-mail: neurovisie@gmail.com
adres: Waddenzeestraat 3, 1784 VA Den Helder
Trede BV, e-mail: info@trede-ngc.nl
adres: Papeterspad 7, 3311 WT Dordrecht
Rene Proost, praktijk voor orthomoleculaire geneeskunde e-mail: reneproost29@gmail.com
Johanna Nabererf 235, 3315 HG Dordrecht
Puretrition, Jolanda Scheper - Pijpers e-mail:info@puretrition.nl
adres: Rijksweg 62, 7984 NE Dieverbrug
E
Geheel de Mens, Eveline van der Wel e-mail: info@geheeldemens.nl
adres: Romuluslaan 51, 5631 JT Eindhoven
Gezonde Shop, Rinno Heidstra e-mail: info@gezondeshop.nl
adres: Gaffelhoek 31, 7546 MT Enschede
G
Praktijk Jolanda van Niftrik, Jolanda van Niftrik e-mail: praktijk@jolandavanniftrik.nl
adres: Kraaijeven 4 B, 5386 LH Geffen
OsteoVitaal, Anne-Ruurd Hoogeveen e-mail: info@osteovitaal.nl
adres: Dolomietstraat 58 9743 VD Groningen
Puretrition, Jolanda Scheper - Pijpers e-mail:info@puretrition.nl
adres: Boterdiep 30, 9712 LP Groningen
Praktijk voor Integrale Geneeskunde, Mariette Borg e-mail: mjaborg@home.nl
adres: Verlengde Hereweg 187, 9721 AS Groningen
Bea's Bioresonantie Praktijk, Bea Wijnstra e-mail info@bioresonantiegrou.nl
adres: Oedsmawei 12, 9001 ZJ Grou
H
For Balance, Jeroen de Haas e-mail:info@orthomoleculaire-therapie.nl
adres: Hospeslaan 62 2015 GL Haarlem
Leafy Life, katarina vojtekova e-mail: glow@leafylife.nl
adres: Verspronckweg 176, 2023 BR Haarlem
Orthobalance, Debby Beck - Pex e-mail:info@ortho-balance.nl
adres: Kievitweg 52 7971 DD Havelte
Praktijk Angelique Duijn, Angelique Duijn e-mail: angeliqueduijn@ziggo.nl
adres: Framboos 4 7559 RL Hengelo Ov
AAratio de Praktijk, Patricia Gaasenbeek e-mail: aaratio@planet.nl
adres: Kapittelweg 2 1216 JE Hilversum
Neurotherapie Centrum Hilversum, Guusje Roozemond e-mail: g.roozemond@neurotherapie.nl
adres: Vaartweg 180 1217 SZ Hilversum
L
Praktijk voor TotaalBalans, Carla Huisken e-mail:info@carlahuisken.nl
adres: P. Langendijkstraat 5, 8914 AE Leeuwarden
Vrouw&Klinieken, Monica Wijers & Anne-Mieke Omtzigt e-mail: monica.wijers@vrouwenklinieken.nl adres: Zaanstraat 6 n, 8226 ND Lelystad
Gezonder, Praktijk voor Integrale gezondheidskunde, Eugenie van der Linden e-mail: info@praktijkgezonder.nl
adres: Heereweg 124 A, 2161 BN Lisse
Switch your body Miranda Bakker e-mail: miranda@switchyourbody.nl
adres: Pijlkruidstraat 9 2165 XV Lisserbroek. Op woensdag en donderdag werkzaam op locatie in Sneek.
N

XS2mind e-mail:info@xs2mind.nl
adres: Erfstede 4, 3431 KH Nieuwegein
Praktijk Body Spirit, Joan Piersma e-mail: info@joanpiersma.nl
adres: Koarnleane 12, 8771 LA Nijland
Praktijk Blaauw, Jan Blaauw e-mail:info@praktijkblaauw.nl
adres: Cronjestraat 1, 6543 MK Nijmegen
Natuurgeneeskunde Nijmegen, Christa Tromp - Willemsen e-mail: info@natuurgeneeskundenijmegen.nl
adres: Weezenhof 2058, 6536 JP Nijmegen
O
DK - Voeding&Welzijn, Dorte Kramers, e-mail: info@dk-voedingsadvies.nl
adres: Hugo de Vrieslaan 103, 2341 NV Oestgeest
Praktijk Asem, Ester van Grootheest e-mail:info@praktijkasem.nl
adres: Haarweg 21, 3959 AM Overberg
Meesterlijk Vitaal, Marijke van den Berk, e-mail: info@meesterlijkvitaal.nl
Kleine Hei 21, 5062 HP Oisterwijk

P
Praktijk Giphart, Wim Giphart e-mail:info@praktijkgiphart.nl
adres: Zaan 12, 2641 SX Pijnacker
Cellcare Health Centre, e-mail info@cellcare.nl
adres: Midden Engweg 43, 3882 TS Putten
R

Vita Vita, Corinne van Dijkhuizen e-mail:corinne@vitavita.nl
adres: Statenweg 34, 3039 JC Rotterdam
S

New Health Centre, Emrik Suichies e-mail:administratie@newhealthcentre.com
adres: Kleinzand 151 8601 BG Sneek
Praktijk Zien met nieuwe ogen, Bregtje de Boer, e-mail: info@bregtjedeboer.nl
Ooievaarslaan 41, 8601 XM Sneek

U
De Keuzeboom, Jolly & Peter Neuteboom e-mail: info@dekeuzeboom.nl
adres: Bieslook 62, 1422 RR Uithoorn
Van Urk, praktijk voor voeding en gezondheid, Riekelt van Urk
e-mail: info@vanurkvoeding.nl adres: de Akkers 42 H, 8321 BV Urk
V

Praktijk voor additieve geneeswijzen, Karin M. Paling e-mail: info@karinpaling.nl
adres: Dorpstraat 173A 5504 HE Veldhoven
OMC Nederland, Peter Ducker e-mail: info@omcnederland.nl
adres: : Provincialeweg 47 , 5503 HB Veldhoven
Faro neuro & health center, Jan Karregat & Marjanne Laeven, e-mail: info@farohealthcenter.nl
adres: Papaverstraat 26B, 1131 HK Volendam
W

IKBalans, Ingrid Kriek e-mail: iecmkriek@gmail.com
adres: Oranje Nassaulaan 12, 2361 LC Warmond
Wellness aan de Zaan, Mariska van Unen e-mail:info@wellnessaandezaan.nl
adres: Noordeinde 53 1521 PB Wormerveer
Z
Passie voor Helen, Henny de Jong e-mail:info@hennydejong.nl
adres: Kwarts 49 3893 EE Zeewolde
Biovion, Peter Wever e-mail: pjj.wever@biovion.nl
adres: Zuidwijkstraat 8, 2729 KD Zoetermeer
Braindoc, Lynnette de Weijer e-mail:info@braindoc.nl
adres: Derde Stationsstraat 303 2718 AJ Zoetermeer
PentaPro, Martin Winkel e-mail:martin@PentaPro.nl
adres: Absrechtstraat 63 2729 AW Zoetermeer

België
Fit-up, Ruth de Vlam e-mail: ruth@fit-up.be
Kalfstraat 35, Knokke- Heist 8300, België
Het Gezondheidshuis, Chris Rock e-mail: chris@hetgezondheidshuis.be
adres: Populierenstraat 27, Lommel 3920, België



Word een GeneCoach Professional

Ben jij behandelaar en heb je interesse om met GeneCoach te werken en een GeneCoach Professional te worden? Neem dan contact met ons op zodat wij je meer kunnen vertellen over de voorwaarden en inhoudelijke eisen.

Neem contact op